Terug naar nieuws

Vacature UX-designer bij DutchGiraffe | Digital Creatives

Share

Wie wij zijn? 

Wij zijn DutchGiraffe | Digital Creatives , een Haags digitaal design bureau met focus op online magazines. Met ons eigen digital publishing tool WPMagazines verbinden wij mensen en merken in uiteenlopende branches. We dichten het gat tussen statische websites en vluchtige nieuwsbrieven met publicaties die informeren, inspireren, genereren en converteren. 

We denken strategisch mee over het behalen van de online doelstellingen vanuit de organisatie.

Of het nu gaat om het jaarverslag van een scholengemeenschap, een inspiratiemagazine voor je volgende reisbestemming of een jaarmonitor voor de overheid, samen creëren  we  het tofste resultaat. 

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een ervaren UX-designer (32 uur per week). 

Wat ga je doen?

Als UX-designer bij DutchGiraffe steek je je nek uit. Je overziet – en bent verantwoordelijk voor het gehele traject, van concept tot realisatie. Je geeft hierin sturing aan je team van designers, inspireert en motiveert. Samen met je team achterhaal je nauwkeurig wat de wensen van de klant zijn, met welke doelgroep je te maken hebt en hoe je hun behoeftes het beste bedient. Je denkt mee met de klant en adviseert vanuit jouw expertise.

Je hebt contact met de klant en samen met het team ga je op zoek naar creatieve ontwerpoplossingen om een zo hoog mogelijk rendement uit de publicatie te halen.  In de eerste conceptfase vertaal je de vraag naar een concept  dat aan de klant wordt gepresenteerd. Dit werk je verder uit aan de hand van  de feedback van de klant, waarbij je blijft meedenken hoe de klant te inspireren door goed advies .

Als alles akkoord is, zorg je voor de vervolgstap in WPMagazines. Hierin laat je zien dat je ook de mogelijkheden hebt om het design te vertalen en ben je verantwoordelijk voor de realisatie. Je checkt de laatste puntjes op de i en bereidt de livegang voor. Alles uiteraard volgens planning. 

De evaluatie waarin je de bezoekerscijfers bespreekt met de klant is onderdeel van het proces en zorgt ervoor dat de volgende publicatie nog beter wordt. 

Daarnaast werk je samen met ons team om WPMagazines 3.0 verder vorm te geven als het duurzame platform voor professionals. 

Wie zoeken wij?

Wij zoeken die gedreven persoonlijkheid die niet tevreden is met een 7+. Je komt je bed uit voor vorm, visuele concepten en ontwerpen. Je werkt nauwkeurig en weet goede relaties op te bouwen en te onderhouden met je klanten. Je beschikt over jaloersmakende creatieve skills en je vindt het leuk om jezelf en het team verder te ontwikkelen op het gebied van online publicaties. Kortom, je barst van de energie en ideeën, waarmee je ons steeds weer weet te verrassen.

We zoeken natuurlijk iemand waar we de klik hebben! We zijn een klein en hecht team, waarin een goede sfeer, vertrouwen en openheid naar elkaar cruciaal zijn. Kortom, je barst van de energie en ideeën, waarmee je ons steeds weer weet te verrassen.

Daarbij zoeken we een echte aanpakker, die proactief is in haar / zijn communicatie (intern en extern), die een technisch en creatief probleemoplossend denkvermogen heeft en ownership kan nemen. Iemand die toe is aan de stap om een team mee te nemen en de lead te nemen. Kortom, je barst van de energie en ideeën, waarmee je ons steeds weer weet te verrassen.

Wat vragen we van jou:

 • HBO of WO opleiding Interaction design, Communication multimedia design óf vergelijkbare kennis en ervaring opgedaan tijdens werk;
 • Minimaal 3-5 jaar werkervaring als UX designer;
 • Bekend met de mogelijkheden van HTML en CSS;
 • Kennis van en ervaring met Figma;
 • Kennis van en ervaring met WordPress;
 • Perfecte beheersing van de Nederlandse taal;

Vaardigheden die jij meeneemt:

 • projectmatig werken
 • oog voor detail (pixel perfect)
 • sterk analytisch vermogen
 • klantgericht
 • kritisch en open
 • enthousiast en gedreven.

Wat kun je verwachten?

 • Wij bieden je een uitdagende, afwisselende en verantwoordelijke functie in een open & innovatief bedrijf
 • Wij geven je een informele en professionele werksfeer met gepassioneerde collega’s
 • Wij bieden je een grote mate van zelfstandigheid en ruimte voor initiatief en ontwikkeling
 • Wij hebben een super toffe studio in de Caballero Fabriek te Den Haag, thuiswerken kan uiteraard ook, maar dan mis je wel de lekkere lunch
 • Een marktconform salaris volgens BNO
 • Laptop & telefoon
 • Reiskostenvergoeding
 • Team uitjes
 • Pensioenregeling

Geïnteresseerd?

Heb jij de ervaring en gedrevenheid die wij zoeken? En lijkt het jou leuk om met ons kleine team grootse dingen te doen? Stuur je gegevens, motivatie, portfolio & CV op naar [email protected] en verras ons! Heb je vragen over de vacature of over werken bij DutchGiraffe? Bel / mail Milou Karselan via 0611108821 of kom eens proef lunchen. Ontdek eerst wie we zijn en wat we doen!

Gerelateerde artikelen

Al je onze tips en kennis ontvangen?

Laat je gegevens achter en wij delen al onze kennis en meer om jouw publicaties tot een succes te maken!